Výšivky

Výšivky na textil

Na veškerý textil, který na našich stránkách naleznete vám rádi uděláme výšivku. 

Vyšíváme zcela běžně na trička, mikiny, kalhoty, kšiltovky, ručníky, osušky fleece, … ALE! umíme rovněž např. vyšivky na kůži nebo pleteninu! Je možné vyšívat i na rozešité nastříhané díly, kravaty, obuv, opasky, tašky a další! Výšivku můžeme umístit téměř kamkoliv – na rukávy, límečky, manžety – pouze s omezením potřeby upnutí do vyšívacího stroje.

Možnosti textilu

Na vlastní textil – ten si můžeme osobně předat v Ostravě, Třinci, či po dohodě v MS kraji, popř. jej můžete zaslat na naši adresu, nebo pro něj pošleme kurýra

Na náš textil – která naleznete zde, na našich stránkách.

Nášivky na textil

Jediný rozdíl nášivky oproti výšivce je výhoda, že se nemusí hned řešit umístění, velikost oblečení apod. Nášivka je buď připravená přímo k našívání, nebo ji připravíme na speciální vrstvě zažehlovací fólie, která je na zadní straně nášivky natavena a vy si ji jednoduše na oděv zažehlíte. Díky tomu není nutno žádné další šití.

Nášivku Vám můžeme zažehlit lisem přímo u nás dle domluvy a Vašich potřeb.

3D Výšivky

Díky speciální PUR pěně, kterou se výšivka podloží a následně přešije, Vám dokážeme vyšít i speciální 3D výšivku. Tento vustouplý 3D design je velmi moderní a nepřehlédnutelný!  Lze použí pro výšivky na kšiltovku, či jiný předmět nebo textil.